
| Vuosi: | Ca 2017 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 18.2050.4035-01.C713 |
| Valmistajat: | Zenith |
| Sarja: | El Primero Tourbillon |
| Tyyppi: | Miesten kello, Racing / Dress |
| Halkaisija: | Ø 44 mm |
| Paksuus: | 15.6 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Ranneke: | Nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Hopea , itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Zenith EL Primero 4035 D , 35 jalokiveä, 36000 vph |
| Käyntivara: | 50 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Tourbillon - Erillinen sekuntinäyttö - Kronografi |