
| Vuosi: | 1998 |
| Kunto: | Hyvä (3 /5) |
| Viimeisin huolto: | 16/04/2025 |
| Kellon sarjanumero: | BX6*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 16/10/1998 |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 3 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Muuta: | Kelloa ei ole hiottu. Mahtuu ranteeseen jopa 19.5cm. |
| Poikkeama: | N. +4 sekunttia päivässä (Amplitud 282 ° / Beat error 0.0 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WS2110-2 |
| Valmistajat: | TAG Heuer |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 42 mm |
| Mitat: | X 42 mm, pyöreä |
| Paksuus: | 14 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu teräs |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, harjattu |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |