
| Vuosi: | 2015 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WV215D.BD0788 |
| Valmistajat: | TAG Heuer |
| Sarja: | Carrera |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 39 mm |
| Kellonkuori: | 18K keltakultaa teräs |
| Ranneke: | 18K keltakultaa teräs |
| Kellotaulu: | Hopea |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | TAG Heuer 5 |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |