
| Vuosi: | Ca 2012 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WV1410.BA0793 |
| Valmistajat: | TAG Heuer |
| Sarja: | Carrera 27 mm Diamond Dial |
| Tyyppi: | Naisten kello, Racing malli |
| Halkaisija: | Ø 27 mm |
| Paksuus: | 9.1 mm |
| Kellonkuori: | Kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs |
| Kellotaulu: | Musta , timanteilla, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, kiiltävä |
| Timantteja: | 13 kappaletta, yhteensä 0.0981 karaatti |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Koneisto: | TAG Heuer ETA F03.111 , 3 jalokiveä, 32768 vph |
| Käyntivara: | 2 tuntia |
| Ominaisuudet: | End-of-life |