
| Vuosi: | Ca 2016 |
| Kunto: | Hyvä (3 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | WAK2120.BB0835 |
| Valmistajat: | TAG Heuer |
| Sarja: | Aquaracer Calibre 5 |
| Tyyppi: | Miesten kello, Sukeltajamalli |
| Halkaisija: | Ø 41 mm |
| Paksuus: | 12.5 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä 18K keltakultaa teräs |
| Kellotaulu: | Sininen , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta keraaminen, sininen, pyöritettävä myötäpäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | TAG Heuer in-house Calibre 5 , 25 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 38 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |