
| Vuosi: | 2018 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 326938-0002 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | Sky-Dweller |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 42 mm |
| Kellonkuori: | 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | 18K keltakultaa, Oyster |
| Kellotaulu: | Kullattu , itsevalaisevat indikaattorit roomalaiset numerot, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K keltakultaa, Oysterclasp w. Easylink |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, pyöritettävä myötä-/vastapäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Rolex in-house 9001 , 40 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 72 tuntia |
| Päivämäärä: | Kuukausi, päivä ja päivämäärä |
| Ominaisuudet: | GMT |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |