
| Vuosi: | 2005 - 2006 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | D318*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 14/10/2006, myöntämismaa Kiina |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Kronometri todistus: | Kyllä |
| Muuta: | Mahtuu ranteeseen jopa 15.5cm. |
| Poikkeama: | N. -1 sekunttia päivässä (Amplitud 268 ° / Beat error 0.2 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 179173-31 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | Lady-Datejust 26 |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 26 mm |
| Paksuus: | 10.4 mm |
| Kellonkuori: | 18K keltakultaa teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä 18K keltakultaa teräs, JUBILEE |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen , roomalaiset numerot |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs, CROWNCLASP |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Rolex in-house 2235 , 31 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |