
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 126729VTNR-0001 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | GMT-Master II |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 40 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä 18K valkokultaa |
| Kellotaulu: | Vihreä , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Keraaminen, harjattu/kiiltävä, pyöritettävä myötä-/vastapäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Rolex in-house 3285 |
| Käyntivara: | 70 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |