
| Vuosi: | 2023 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Malli: | 126713GRNR-0001 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | GMT-Master II |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 40 mm |
| Paksuus: | 12 mm |
| Kellonkuori: | 18K keltakultaa teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | 18K keltakultaa teräs, Jubilee |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs, Oysterlock with Easylink |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta, pyöritettävä myötä-/vastapäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Rolex in-house 3285 , 31 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 70 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | GMT |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |