
| Vuosi: | 2005 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| : | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 116263/5 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | Datejust Turn-O-Graph |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 36 mm |
| Paksuus: | 11.6 mm |
| Kellonkuori: | Teräs 18K keltakultaa teräs 18K keltakultaa teräs 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Teräs 18K keltakultaa teräs 18K keltakultaa teräs 18K keltakultaa, Oyster |
| : | |
| Solki: | Teräs teräs teräs, Oysterclasp w. Easylink |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta 18K keltakulta 18K keltakulta, |
| : | |
| : | |
| Koneisto: | 3135 , 31 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 42 tuntia |
| : | |
| Muuta: | , |
| Edustaja: | Matteo Manassero |