
| Vuosi: | 2015 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Viimeisin huolto: | 29/02/2020 |
| Kellon sarjanumero: | 6R74A*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 18/09/2015, myöntämismaa Kreikka |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Kronometri todistus: | Kyllä |
| Muuta: | Mahtuu ranteeseen jopa 18.5cm. |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 116234-0091 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | Datejust Steel |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 36.00 mm |
| Paksuus: | 11.6 mm |
| Kellonkuori: | Kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit roomalaiset numerot ja tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa, kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Rolex in-house CALIBER 3135 , 31 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 42 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |
| Edustaja: | JUAN MARTIN DEL POTRO, CAMILLO VILLEGAS, MIKAEL BUBLE |