
| Vuosi: | 2010 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | M801*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 27/12/2010, myöntämismaa Saksa |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Kronometri todistus: | Kyllä |
| Muuta: | Mahtuu ranteeseen jopa 16.5cm. |
| Poikkeama: | N. +3 sekunttia päivässä (Amplitud 273 ° / Beat error 0.0 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 178274-0073 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | Datejust Lady 31 mm |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 31 mm |
| Paksuus: | 10.5 mm |
| Kellonkuori: | Kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs, Jubilee |
| Kellotaulu: | Valkoinen , itsevalaisevat indikaattorit roomalaiset numerot, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs, Crownclasp |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa, kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Rolex in-house 2235 , 31 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |
| Edustaja: | Zheng Jie, Ana Ivanovic, Yuja Wang |