
| Vuosi: | Ca 2020 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| : | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 126333-0013 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | Datejust 41 |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 41.00 mm |
| Kellonkuori: | Teräs teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Teräs 18K keltakultaa teräs 18K keltakultaa |
| : | |
| Solki: | Teräs teräs |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta 18K keltakulta, |
| : | |
| : | |
| Koneisto kivet: | 31 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 70 tuntia |
| : | |
| Muuta: | , |