
| Vuosi: | 2004 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| : | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 178243-0078 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | Datejust 31 |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 31 mm |
| Paksuus: | 10.5 mm |
| Kellonkuori: | 18K keltakultaa teräs 18K keltakultaa teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | 18K keltakultaa teräs 18K keltakultaa teräs, OYSTER |
| : | |
| Solki: | Teräs teräs, OYSTERCLASP |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta 18K keltakulta |
| : | |
| : | |
| Koneisto: | 2235 , 31 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| : | |
| Muuta: | , |