
| Vuosi: | Ca 2019 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 50705RBR-0010 |
| Valmistajat: | Rolex |
| Sarja: | Cellini Time |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 39 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Musta nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Samppanja , tuntimerkinnät |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Rolex in-house 3132 |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |