
| Vuosi: | 2007 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 4920R/010 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Twenty~4 |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | 30 x 25 mm, suorakulmainen |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Pinkki satiini |
| Kellotaulu: | Valkoinen , roomalaiset numerot |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Timantteja: | 35 kappaletta, yhteensä 0.71 karaatti |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Koneisto: | Patek Philippe in-house E 15 , 18 jalokiveä |
| Käyntivara: | 3 tuntia |