
| Vuosi: | Ca 2009 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 4914G/001 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Twenty~4 |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | 30 x 25 mm, suorakulmainen |
| Kellonkuori: | 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Valkoinen nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Timanteilla helmiäinen , roomalaiset numerot |
| Solki: | Solkiranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa, timanteilla |
| Timantteja: | 169 kappaletta, yhteensä 0.92 karaatti |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Koneisto: | Patek Philippe in-house E 15 , 18 jalokiveä |
| Käyntivara: | 3 tuntia |