
| Vuosi: | 2024 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 4910/1200A/001 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Twenty-4 |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | X 25.10 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 6.80 mm |
| Kellonkuori: | Timanteilla teräs |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs |
| Kellotaulu: | Sininen , itsevalaisevat indikaattorit arabialaiset numerot / tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, harjattu/kiiltävä |
| Timantteja: | 1 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |