
| Vuosi: | 2020 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 7118/1R/010 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Nautilus |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 35.20 mm |
| Paksuus: | 8.65 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Kullanvärinen 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Punakultaa , itsevalaisevat indikaattorit arabialaiset numerot / tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 29 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 45 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |