
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 7010/1R/012 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Nautilus |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 32.00 mm |
| Paksuus: | 6.90 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Kullanvärinen 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Punakultaa , itsevalaisevat indikaattorit arabialaiset numerot / tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Timantteja: | 1 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |