
| Vuosi: | 2022 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 5980/1AR/001 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Nautilus |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 40.50 mm |
| Paksuus: | 12.20 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Sininen , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 35 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 55 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - 24 tuntia - Erillinen sekuntinäyttö |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |