
| Vuosi: | 2008 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 5713/1G/001 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Nautilus |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 40 mm |
| Kellonkuori: | 18K valkokultaa 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | 18K valkokultaa 18K valkokultaa |
| : | |
| Solki: | 18K valkokultaa 18K valkokultaa |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa 18K valkokultaa, |
| Timantteja: | 48 kappaletta, yhteensä 1.43 karaatti |
| : | |
| : | |
| Koneisto: | 324 S C , 29 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 45 tuntia |
| : | |
| Muuta: |