
| Vuosi: | 2015 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 5270G |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Grand Complications |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 41 mm |
| Kellonkuori: | 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Hopea , tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa |
| Koneistotyyppi: | Mekaaninen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Patek Philippe in-house CH 29-535 PS Q , 33 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 65 tuntia |
| Päivämäärä: | Kuukausi, päivä ja päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Ikuinen kalenteri - Kuunkierto - 24 tuntia - Kronografi |