
| Vuosi: | 2024 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 5230R/012 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Complications |
| Tyyppi: | Unisex, Dress |
| Halkaisija: | Ø 38.50 mm |
| Paksuus: | 10.23 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Harmaa , tuntimerkinnät |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Koneisto kivet: | 33 jalokiveä, 21600 vph |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| Ominaisuudet: | - Maailmanaika - Kuunkierto - 24 tuntia |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |