
| Vuosi: | 2016 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 5069G/001 |
| Valmistajat: | Patek Philippe |
| Sarja: | Aquanaut Mysterious Black |
| Tyyppi: | Naisten kello, Marine / Dress |
| Halkaisija: | Ø 35.2 mm |
| Kellonkuori: | 18K valkokultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta kumi |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit arabialaiset numerot, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K valkokultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K valkokultaa |
| Timantteja: | 473 kappaletta, yhteensä 4.06 karaatti |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Patek Philippe in-house 324 S C , 29 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 45 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |