
| Vuosi: | 2015 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | OP6834BB1719*** |
| Alkuperäinen takuu: | Päivätty 02/05/2015, myöntämismaa Euroopassa (digitaalinen) |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Ohjekirja: | Kyllä |
| Muuta: | Mahtuu ranteeseen alkaen 16cm jopa 20.5cm. |
| Poikkeama: | N. +3 sekunttia päivässä (Amplitud 312 ° / Beat error 0.2 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | PAM00112 |
| Valmistajat: | Panerai |
| Sarja: | Historic Luminor Base |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 44 mm |
| Paksuus: | 15 mm |
| Kellonkuori: | Kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta nahka, vasikka, mukana ylimääräinen rannekoru () |
| Kellotaulu: | Musta sandwich dial , itsevalaisevat indikaattorit arabialaiset numerot / tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Solkiranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Mekaaninen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Panerai OP X (koneisto ETA 6497) , 17 jalokiveä, 21600 vph |
| Käyntivara: | 56 tuntia |