
| Vuosi: | 2017 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 311.63.44.51.01.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Speedmaster Moonwatch Co-Axial Chronograph 44.25mm |
| Tyyppi: | Miesten kello, astronautti |
| Halkaisija: | Ø 44.25 mm |
| Paksuus: | 14 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Musta nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Alumiini 18K punakultaa, musta |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega in-house 9301 Co-Axial, Si14 , 54 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 60 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Takometri - Erillinen sekuntinäyttö - Kronografi |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu) |