
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 233.20.41.21.01.002 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Seamaster Diver 300m Master Co-Axial 41mm |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 41.00 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs 18K keltakultaa |
| Kellotaulu: | Musta , itsevalaisevat indikaattorit arabialaiset numerot / tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Keraaminen 18K keltakulta, musta, pyöritettävä myötäpäivään |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto kivet: | 39 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 60 tuntia |
| Muuta: | Rajoitettu sarja, kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |