
| Vuosi: | 2011 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 225.12.43.50.02.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Seamaster Bullhead Co-Axial Chronograph 43x43mm |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Mitat: | 43 x 43 mm, suorakulmainen |
| Paksuus: | 15 mm |
| Kellonkuori: | Teräs |
| Ranneke: | Musta nahka |
| Kellotaulu: | Valkoinen , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Solkiranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega 3113 , 35 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 52 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Ominaisuudet: | - Erillinen sekuntinäyttö - Kronografi |
| Muuta: | Rajoitettu sarja, kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |