
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| : | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 220.20.38.20.02.002 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Seamaster Aqua Terra Shades |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 38 mm |
| Paksuus: | 12.4 mm |
| Kellonkuori: | Teräs teräs |
| Takakansi: | Mineraalilasi |
| Ranneke: | Teräs 18K keltakultaa teräs 18K keltakultaa |
| : | |
| Solki: | 18K keltakultaa 18K keltakultaa |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta 18K keltakulta, |
| : | |
| : | |
| Koneisto: | Omega 8800 (koneisto Omega 8800) , 35 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 55 tuntia |
| : | |
| Muuta: | , |