
| Vuosi: | 2000 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 59985*** |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Muuta: | Mahtuu ranteeseen jopa 18cm. |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 2318.30.00 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Seamaster Aqua Terra |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 36 mm |
| Paksuus: | 11 mm |
| Kellonkuori: | 18K keltakultaa teräs |
| Ranneke: | 18K keltakultaa teräs |
| Kellotaulu: | Hopea |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K keltakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu) |