
| Vuosi: | Ca 2007 |
| Kunto: | Hyvä (3 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 2304.30.00 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Seamaster Aqua Terra |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 36 mm |
| Paksuus: | 11 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa teräs |
| Ranneke: | 18K punakultaa teräs |
| Kellotaulu: | Hopea |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu) |