
| Vuosi: | 2019 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 231.20.34.20.55.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Seamaster Aqua Terra 150m Master Co-Axial 34mm |
| Tyyppi: | Naisten kello |
| Halkaisija: | Ø 34 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa teräs |
| Ranneke: | 18K punakultaa teräs |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega 8520 |
| Käyntivara: | 50 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |