
| Vuosi: | Ca 2011 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 231.58.30.20.55.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Seamaster Aqua Terra 150m Co-Axial 30mm |
| Tyyppi: | Naisten kello |
| Halkaisija: | Ø 30 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Ranneke: | Nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen , timanteilla |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |