
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| : | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 220.20.41.21.06.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Seamaster Aqua Terra 150M |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 41.00 mm |
| Paksuus: | 13.20 mm |
| Kellonkuori: | Teräs teräs |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Teräs 18K punakultaa teräs 18K punakultaa |
| : | |
| Solki: | Teräs teräs |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa 18K punakultaa, |
| : | |
| : | |
| Koneisto kivet: | 39 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 60 tuntia |
| : | |
| Muuta: | , |