
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 434.53.34.20.55.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | De Ville Prestige |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 34.00 mm |
| Paksuus: | 10.10 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen , timanteilla / roomalaiset numerot |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Timantteja: | 1 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega 8800 , 35 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 55 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |