
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 434.53.30.60.55.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | De Ville Prestige |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 30.00 mm |
| Paksuus: | 7.30 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen , timanteilla / roomalaiset numerot |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Timantteja: | 1 kappaletta |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Koneisto: | Omega 4061 |
| Käyntivara: | 4 vuosi |
| Muuta: | Kierrelukitus vetonuppi |