
| Vuosi: | 2015 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 431.60.41.21.02.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | De Ville Hour Vision Co-Axial 41mm |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 41 mm |
| Paksuus: | 13.95 mm |
| Kellonkuori: | Kiiltävä 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Hopea , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega in-house 8500 , 39 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 60 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä, nopea päivämäärän vaihto |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu) |