
| Vuosi: | 2023 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 1186.75.00 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Quadrella |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | 32.6 x 25 mm, tonneau |
| Paksuus: | 7.3 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen , timanteilla |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, timanteilla |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |
| Koneisto: | Omega 1376 , 5 jalokiveä |
| Käyntivara: | 32 tuntia |