
| Vuosi: | 2009 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 1212.10.00 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Herr |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 33 mm |
| Kellonkuori: | 18K keltakultaa teräs |
| Ranneke: | 18K keltakultaa |
| Kellotaulu: | Kullattu |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K keltakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Kvartsi (paristokäyttöinen) |
| Sekunttiosoitin: | Sykkivä |