
| Vuosi: | 2008 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Ei sisälly |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 111.20.36.20.52.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Herr |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 35.5 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa teräs |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | 18K punakultaa teräs |
| Kellotaulu: | Hopea , timanteilla |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu) |