
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| : | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 130.53.39.21.02.002 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Globemaster Co-Axial Chronometer 39mm |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 39.00 mm |
| Paksuus: | 12.50 mm |
| Kellonkuori: | 18K keltakultaa 18K keltakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Nahka nahka |
| : | |
| Solki: | 18K keltakultaa 18K keltakultaa |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | 18K keltakulta 18K keltakulta, |
| : | |
| : | |
| Koneisto kivet: | 39 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 60 tuntia |
| : | |
| Muuta: | , |