
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| : | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 131.30.41.21.99.003 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Co-Axial 41mm |
| : | |
| Halkaisija: | Ø 41 mm |
| Paksuus: | 13.5 mm |
| Paino: | 169 grammaa |
| Kellonkuori: | Teräs teräs teräs teräs |
| Takakansi: | Mineraalilasi |
| Ranneke: | Teräs teräs teräs teräs |
| : | |
| Solki: | Teräs teräs teräs teräs |
| : | |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs teräs teräs teräs, |
| : | |
| : | |
| Koneisto: | Omega 8900 (koneisto Omega 8500) , 39 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 60 tuntia |
| : | |
| Muuta: | , |