
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 123.58.35.20.55.003 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Co-Axial 35mm |
| Tyyppi: | Naisten kello |
| Halkaisija: | Ø 35 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Ranneke: | Nahka |
| Kellotaulu: | Helmiäinen , timanteilla |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega 2202 |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu) |