
| Vuosi: | 2010 |
| Kunto: | Hyvä (3 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | 123.20.35.20.02.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Co-Axial 35mm |
| Tyyppi: | Miesten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 35 mm |
| Kellonkuori: | Harjattu teräs 18K punakultaa |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Teräs 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Hopea , itsevalaisevat indikaattorit tuntimerkinnät, itsevalaisevat osoittimet |
| Solki: | Linkkuranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega Co-Axial 2500 (koneisto ETA 2892-A2) , 27 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 48 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä, nopea päivämäärän vaihto |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu) |