
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 131.15.29.20.99.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Co-Axial 29mm |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Halkaisija: | Ø 29 mm |
| Paksuus: | 12 mm |
| Paino: | 92 grammaa |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Mineraalilasi |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs |
| Kellotaulu: | Violetti , timanteilla |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega in-house Omega 8700 (koneisto Omega 8700) , 25200 vph |
| Käyntivara: | 50 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu), kierrelukitus vetonuppi |