
| Vuosi: | 2025 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | 123.25.27.20.55.001 |
| Valmistajat: | Omega |
| Sarja: | Constellation Co-Axial 27mm |
| Tyyppi: | Naisten kello |
| Halkaisija: | Ø 27 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa teräs |
| Ranneke: | 18K punakultaa teräs |
| Kellotaulu: | Helmiäinen , timanteilla |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Omega 8520 |
| Käyntivara: | 50 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Muuta: | Kronometri (COSC-sertifioitu) |