
| Vuosi: | 2010 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Kellon sarjanumero: | 42811*** |
| Alkuperäinen takuu: | Ei sisälly |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon (Kunto 4 /5) |
| Muuta: | Sisältää kaikki palat. Mahtuu ranteeseen alkaen 15cm jopa 20cm. |
| Poikkeama: | N. +2 sekunttia päivässä (Amplitud 289 ° / Beat error 0.1 ms) |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | L2.628.4.78.3 |
| Valmistajat: | Longines |
| Sarja: | Master |
| Tyyppi: | Miesten kello |
| Halkaisija: | Ø 38.5 mm |
| Paksuus: | 9.20 mm |
| Kellonkuori: | Teräs |
| Ranneke: | Nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen , arabialaiset numerot |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | Teräs, harjattu/kiiltävä |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Longines 619 , 21 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 72 tuntia |