
| Vuosi: | 2024 |
| Kunto: | Kuin uusi (5 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Malli: | L2.409.5.89.7 |
| Valmistajat: | Longines |
| Sarja: | Master Collection |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress / Sport |
| Halkaisija: | Ø 34 mm |
| Paksuus: | 11.1 mm |
| Paino: | 107.2 grammaa |
| Kellonkuori: | Harjattu/kiiltävä teräs |
| Takakansi: | Safiirilasi |
| Ranneke: | Harjattu ja kiiltävä teräs 18K punakultaa |
| Kellotaulu: | Valkoinen helmiäinen , timanteilla |
| Solki: | Linkkuranneke , teräs |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa, harjattu/kiiltävä |
| Timantteja: | 12 kappaletta, yhteensä 0.055 karaatti |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | (koneisto L899) , 21 jalokiveä, 25200 vph |
| Käyntivara: | 72 tuntia |
| Ominaisuudet: | Kuunkierto |