
| Vuosi: | 2006 |
| Kunto: | Todella hyvä (4 /5) |
| Alkuperäinen takuu: | Kyllä |
| Laatikko: | Sisältää alkuperäisen laatikon |
| Paine testattu: | Kyllä |
| Malli: | L2.142.8.73.2 |
| Valmistajat: | Longines |
| Sarja: | Evidenza |
| Tyyppi: | Naisten kello, Dress |
| Mitat: | 30.6 x 26 mm, tonneau |
| Paksuus: | 8 mm |
| Kellonkuori: | 18K punakultaa |
| Takakansi: | Yhtenäinen |
| Ranneke: | Ruskea nahka, krokotiili |
| Kellotaulu: | Valkoinen , arabialaiset numerot |
| Solki: | Solkiranneke , 18K punakultaa |
| Lasi: | Safiirilasi |
| Kellon kehä (bezel): | 18K punakultaa |
| Koneistotyyppi: | Automaattinen |
| Sekunttiosoitin: | Liukuva |
| Koneisto: | Longines L595 (koneisto ETA 2000/1) , 20 jalokiveä, 28800 vph |
| Käyntivara: | 40 tuntia |
| Päivämäärä: | Päivämäärä |
| Edustaja: | Aaron Kwok Fu Shing |